Pragniemy przedstawić Państwu pieski urodzone w naszym domu. Szczenięta są socjalizowane od pierwszych dni życia w gronie domowników - dorosłych i dzieci,starszych psów, gości odwiedzających nasz dom. Uczymy je czystości - mają do dyspozycji dostosowany do swoich potrzeb ogród. Kształtujemy je sercem i rozumem - ukończyliśmy kilka kursów z zakresu rozrodu i wychowania psów. Maluszki otoczone troskliwą opieką weterynaryjną.
Wychodząc z naszego domu są odrobaczone,otrzymują komplet szczepień stosownie do wieku, książeczkę zdrowia, metrykę oraz wyprawkę z doskonałą karmą. Dzięki tak starannemu przygotowaniu do życia w ludzkiej rodzinie, szczeniaczki odznaczają sie wspaniałą, zrównoważoną psychiką, a dzięki przemyślanemu doborowi rodziców - dobrze rokującym eksterierem.

MIOT A 20.01.2014 SZNAUCER MINIATUROWY PIEPRZ I SÓL

20.01.2014 r. bardzo spodziewanie i sprawnie przyszły na świat maluszki naszej domowej gwiazdeczki, a ringowej gwiazdy wielkiego formatu

Vice Zwycięzcy Świata, InterChampiona, MultiChampiona DEWIZY Tostom

i Championa USA, Championa Polski  Bandsman DANCE FEVER

Maluszki wyrosły na przepiękne szczenięta- wielką radość sprawiała nam obserwacja kolejnych etapów ich wzrastania.Ten miot okazał się wyjątkowo wyrównany tak eksterierowo, jak i charakterologicznie - nigdy wcześniej nie musieliśmy tak długo, w celu rozpoznania,  posługiwać się kolorowymi oznaczeniami.

Na nowy dom czeka ARS, piękna, wysokiej klasy suczka (niestety nie możemy zostawić u siebie dwóch maluszków z jednego miotu).

***

ANIMA Dentis

Mieszka z nami.

Pierwsze osiągnięcia:

27.07.2014 BĘDZIN (NDS)Krajowa Wystawa psów Rasowych - II BIS SZCZENIĄT (II BIS PUPPY),
02.08.2014 ZAKOPANE (IDS)Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych- I BIS SZCZENIĄT (I BIS PUPPY)
11.10.2014 KOMAROM (IDS) Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - II BIS SZCZENIĄT (II BIS PUPPY)
19.10.2014 POZNAŃ (IDS) Międzynarodowa Wysatwa Psów Rasowych - I BIS SZCZENIĄT (I BIS PUPPY) 

Multi Champion, Inter Champion

***

ARS Dentis

Zamieszkała w Warszawie.

08.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Psów rasowych (IDS) KIELCE - Zwycięstwo Młodzieży

Młodzieżowy Champion Polski (PL J Ch)
Champion Polski (PL Ch)

***