Pragniemy przedstawić Państwu pieski urodzone w naszym domu. Szczenięta są socjalizowane od pierwszych dni życia w gronie domowników - dorosłych i dzieci,starszych psów, gości odwiedzających nasz dom. Uczymy je czystości - mają do dyspozycji dostosowany do swoich potrzeb ogród. Kształtujemy je sercem i rozumem - ukończyliśmy kilka kursów z zakresu rozrodu i wychowania psów. Maluszki otoczone troskliwą opieką weterynaryjną.
Wychodząc z naszego domu są odrobaczone,otrzymują komplet szczepień stosownie do wieku, książeczkę zdrowia, metrykę oraz wyprawkę z doskonałą karmą. Dzięki tak starannemu przygotowaniu do życia w ludzkiej rodzinie, szczeniaczki odznaczają sie wspaniałą, zrównoważoną psychiką, a dzięki przemyślanemu doborowi rodziców - dobrze rokującym eksterierem.

MIOT D 06.04.2015 r.

06.04.2015 r. w naszym domu urodziły się szczenięta po przepięknych rodzicach:

F: Interchampion, Multichampion  FIRST WISHER RAVA AVIS Dolina Rivendell 
M: Interchampion, Multichampion FEMARA Tostom

Są to już ostatnie dzieci FEMARY Tostom (Figi), która przyniosła nam wiele radości na wystawach, która oddana jest nam bez granic, która jest naszą dumą.

***

DOSIS Dentis

Zamieszkała w Łodzi.

Na swojej pierwszej wystawie - Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Toruniu 08.08.2015 - zdobyła tytuł Najlepszego Młodszego Szczenięcia w Rasie oraz IV miejsce w konkurencji Najpiękniejsze Młodsze Szczenię Wystawy (IV place BIS Minor Puppy)

Młodzieżowy Champion Polski (PL Junior Champion)
Młodzieżowy Champion Słowacji (Sk Junior Champion)

Champion Polski (PL Ch)
Champion Rumunii (Romania Ch)
Champion Niemiec (VDH),
Champion Słowacji (SkCh)

INTERCHAMPION

Multi Ch, Multi CACIB

***

DEXTER Dentis

Zamieszkał w Aberdeen (Szkocja).

***