Pragniemy przedstawić Państwu pieski urodzone w naszym domu. Szczenięta są socjalizowane od pierwszych dni życia w gronie domowników - dorosłych i dzieci,starszych psów, gości odwiedzających nasz dom. Uczymy je czystości - mają do dyspozycji dostosowany do swoich potrzeb ogród. Kształtujemy je sercem i rozumem - ukończyliśmy kilka kursów z zakresu rozrodu i wychowania psów. Maluszki otoczone troskliwą opieką weterynaryjną.
Wychodząc z naszego domu są odrobaczone,otrzymują komplet szczepień stosownie do wieku, książeczkę zdrowia, metrykę oraz wyprawkę z doskonałą karmą. Dzięki tak starannemu przygotowaniu do życia w ludzkiej rodzinie, szczeniaczki odznaczają sie wspaniałą, zrównoważoną psychiką, a dzięki przemyślanemu doborowi rodziców - dobrze rokującym eksterierem.

MIOT I

W ostatnim dniu stycznia świat postanowiły obejrzeć dzieci

O:  Champion Czech, Champion Serbii, Junior Champion Czech, Chamipon Klubu Czech, Młodzieżowy Champion Klubu Czech, Champion CMKU   YANKEE ZEPHYR Astronaut

oraz

M:  Inertchampion, MultiChampion, Zwycięzca Polski 2015, Zwycięzca Czech 2016   BASIS Dentis 

Maluszki ze swoim żywym, zrównoważonym temperamentem i ciekawością świata, szybko stały się zdobywcami świata i naszych serc.

Więcej informacji o rodzicach można uzyskać po kliknięciu na ich  nazwę.

***

INTER Dentis

Cudowny, wierny, wpatrzony w oczy towarzysz każdego naszego działania. Kontakt z człowiekiem ceni wyżej, niż szczenięce zabawy. 

Z posiadanymi walorami somy i psyche, w odpowiednich rękach może w szybkim tempie stać się INTER- championem (z pewnością nie zawiedzie ambicji wystawowych przyszłego właściciela).

Mieszka we Wrocławiu.

***

IDEA Dentis

Została z nami.

***