Pragniemy przedstawić Państwu pieski urodzone w naszym domu. Szczenięta są socjalizowane od pierwszych dni życia w gronie domowników - dorosłych i dzieci,starszych psów, gości odwiedzających nasz dom. Uczymy je czystości - mają do dyspozycji dostosowany do swoich potrzeb ogród. Kształtujemy je sercem i rozumem - ukończyliśmy kilka kursów z zakresu rozrodu i wychowania psów. Maluszki otoczone troskliwą opieką weterynaryjną.
Wychodząc z naszego domu są odrobaczone,otrzymują komplet szczepień stosownie do wieku, książeczkę zdrowia, metrykę oraz wyprawkę z doskonałą karmą. Dzięki tak starannemu przygotowaniu do życia w ludzkiej rodzinie, szczeniaczki odznaczają sie wspaniałą, zrównoważoną psychiką, a dzięki przemyślanemu doborowi rodziców - dobrze rokującym eksterierem.

MIOT L

30.12.2017 r. powitaliśmy w swoim gronie śliczne małe zjawiska o 100% amerykańskim rodowodzie - 1 pieska i 5 suczek, które są dziećmi:

O: SUMMUS Dentis  - urodzony w naszym domu, mieszkającymn na Węgrzech, piękny, dostojny pies,

M: DEWIZA Tostom- nasza domowa "laleczka", w świecie znana jako Vice Zwycięzca Świata z roku 2013, Multichampion, Interchampion (Vice WW 2013, Multichampion, C.I.B.).

Z przyjemnością obserwujemy więź i rozwój tej małej rodzinki.

Bliższe informacje o rodzicach można uzyskać po kliknięciu na ich imiona.

  

***

LEADER Dentis

Dzielny, o dorosłym umyśle piesek.

Zamieszkał w Shirland (UK).

***

LANA Dentis

Pełnej krasy dziewczynka, o dobrze wyrażonych walorch płci. Delikatna w obyciu i manierach. 

Zamieszkała w Częstochowie.

***