Pragniemy przedstawić Państwu pieski urodzone w naszym domu. Szczenięta są socjalizowane od pierwszych dni życia w gronie domowników - dorosłych i dzieci,starszych psów, gości odwiedzających nasz dom. Uczymy je czystości - mają do dyspozycji dostosowany do swoich potrzeb ogród. Kształtujemy je sercem i rozumem - ukończyliśmy kilka kursów z zakresu rozrodu i wychowania psów. Maluszki otoczone troskliwą opieką weterynaryjną.
Wychodząc z naszego domu są odrobaczone,otrzymują komplet szczepień stosownie do wieku, książeczkę zdrowia, metrykę oraz wyprawkę z doskonałą karmą. Dzięki tak starannemu przygotowaniu do życia w ludzkiej rodzinie, szczeniaczki odznaczają sie wspaniałą, zrównoważoną psychiką, a dzięki przemyślanemu doborowi rodziców - dobrze rokującym eksterierem.

MIOT N

09.02.2019 jako optymistyczna zapowiedź wiosny, w naszym domu pojawiło się nowe życie.

Rodzicami zostali ponownie 

O: Champion Węgier (H.Ch.) SUMMUS Dentis 
oraz 
M: Vice Zwycięzca Świata 2013 (Vice WW 2013), Interchampion, Multichampion DEWIZA Tostom

Z radością obserwujemy zdobywanie świata przez małych odkrywców i wzrastanie nowych gwiazd zacisza domowego i ringów, czego dowiodło ich starsze rodzeństwo z miotu "L" - potomkowie tej samej pary rodziców.

N - Dentiski mają już pełne szczepienia, mogą bezpiecznie wyruszać w świat.

Bliższe informacje o rodzicach można uzyskać po kliknięciu na ich imiona.

***

NESTOR Dentis

Wspaniały, zrównoważony pies z arystokratycznymi manierami - "pająk Chwat wszystkim brat".

Ma za sobą pełen cykl szczepień, od urodzenia z wyróżnieniem przechodzi internywny kurs "przygotowania do życia w rodzinie".

Zarezerwowany.

***

NEPTUN Dentis

Zamieszkał w Jastrzębiu Zdroju.

Spokojny, ciepły towarzysz, stale poszukujący naszego towarzystwa   i wpatrzony w nasze oczy.

***