Pragniemy przedstawić Państwu pieski urodzone w naszym domu. Szczenięta są socjalizowane od pierwszych dni życia w gronie domowników - dorosłych i dzieci,starszych psów, gości odwiedzających nasz dom. Uczymy je czystości - mają do dyspozycji dostosowany do swoich potrzeb ogród. Kształtujemy je sercem i rozumem - ukończyliśmy kilka kursów z zakresu rozrodu i wychowania psów. Maluszki otoczone troskliwą opieką weterynaryjną.
Wychodząc z naszego domu są odrobaczone,otrzymują komplet szczepień stosownie do wieku, książeczkę zdrowia, metrykę oraz wyprawkę z doskonałą karmą. Dzięki tak starannemu przygotowaniu do życia w ludzkiej rodzinie, szczeniaczki odznaczają sie wspaniałą, zrównoważoną psychiką, a dzięki przemyślanemu doborowi rodziców - dobrze rokującym eksterierem.

MIOT O

25.02.2019 świat ujrzały dzieci

BASIS Dentis - MultiChampion, Interchampion, Zwycięzca Polski Poznań 2015  oraz

YUPPIE Mengo celebration - MultiChampion, Interchampion, Zwycięzca Klubu Polski 2017

W 2016 r. wychowaliśmy  już zacnych potomków tej pary, którzy okazali się doskonałymi towarzyszami ludzkich doli i niedoli, i cichymi, spokojnymi mieszkańcami domowych pieleszy - zapraszamy do spełnienia marzenia o inteligentnym, spokojnym i zrównoważonym psie.

Więcej informacji o rodzicach można uzyskać po kliknięciu na ich imiona.

  

***

OPUS Dentis

Zamieszkał w Angarsku - Rosja

***

OPTIMUS Dentis

Zamieszkał w Chróścicach.

***