Pragniemy przedstawić Państwu pieski urodzone w naszym domu. Szczenięta są socjalizowane od pierwszych dni życia w gronie domowników - dorosłych i dzieci,starszych psów, gości odwiedzających nasz dom. Uczymy je czystości - mają do dyspozycji dostosowany do swoich potrzeb ogród. Kształtujemy je sercem i rozumem - ukończyliśmy kilka kursów z zakresu rozrodu i wychowania psów. Maluszki otoczone troskliwą opieką weterynaryjną.
Wychodząc z naszego domu są odrobaczone,otrzymują komplet szczepień stosownie do wieku, książeczkę zdrowia, metrykę oraz wyprawkę z doskonałą karmą. Dzięki tak starannemu przygotowaniu do życia w ludzkiej rodzinie, szczeniaczki odznaczają sie wspaniałą, zrównoważoną psychiką, a dzięki przemyślanemu doborowi rodziców - dobrze rokującym eksterierem.

MIOT P 15.06.2013 SZNAUCER MINIATUROWY PIEPRZ I SÓL

OJCIEC (FATHER) : Champion Stanów Zjednoczonych (AmCh), Młodzieżowy Champion Polski (Pl J Ch) Bandsman DANCE FEVER ( więcej informacji, more information)

MATKA (MATHER): Interchampion, Multichampion  FEMARA Tostom   (więcej informacji, more information)

Po całym dniu oczekiwania, wieczorem ujrzeliśmy dwa trzystugramowe smoczki...dziewczynkę i chłopczyka, i tak też zostały nazwane :PUELLA i PUER

Mama i maluszki czują się dobrze. Dzieciaczki rosną, jak ciasto drożdżowe i tak samo, jak ono, są do schrupania.

***

PUER Dentis
Zamieszkał w Morsku

Młodzieżowy Champion Polski (PL J Ch),
Champion Polski (PL Ch)

REPROUKTOR

***

PUELLA Dentis
Zamieszkała w Krakowie

***