Pragniemy przedstawić Państwu pieski urodzone w naszym domu. Szczenięta są socjalizowane od pierwszych dni życia w gronie domowników - dorosłych i dzieci,starszych psów, gości odwiedzających nasz dom. Uczymy je czystości - mają do dyspozycji dostosowany do swoich potrzeb ogród. Kształtujemy je sercem i rozumem - ukończyliśmy kilka kursów z zakresu rozrodu i wychowania psów. Maluszki otoczone troskliwą opieką weterynaryjną.
Wychodząc z naszego domu są odrobaczone,otrzymują komplet szczepień stosownie do wieku, książeczkę zdrowia, metrykę oraz wyprawkę z doskonałą karmą. Dzięki tak starannemu przygotowaniu do życia w ludzkiej rodzinie, szczeniaczki odznaczają sie wspaniałą, zrównoważoną psychiką, a dzięki przemyślanemu doborowi rodziców - dobrze rokującym eksterierem.

MIOT S 18.10.2012 SZNAUCER MINIATUROWY PIEPRZ I SÓL

OJCIEC (FATHER) : ICh., MultiCh. Blythewood JEGGED EDGE   (więcej informacji, more information)

MATKA (MATHER) : ICh., MultiCh. FEMARA Tostom  (więcej informacji, more information)

Urodziły się 2 suczki (2 females) i 1 piesek (1 male).

Mama i maluszkiod początku prezentowały świetną formę.
Szczenięta rosny , jak na diecie drożdżowej, a my zachwycaliśmy się ich szczenięcym zapachem i kolejnymi etapami wzrastania, mając świadomość, że każdy dzień przynosił im doświadczenia na miarę odkrycia Ameryki (mimo ich 100% amerykańskich genów).

Fantastyczne maluszki znalazły równie fantastyczne domy i rodziny...

***

SUMMUS Dentis

pies (male)

Zamieszkał w Racalmas (Węgry)

***

SEMILUNA Dentis

suczka (female)

Zamieszkała w Międzychodzie.

***