Pragniemy przedstawić Państwu pieski urodzone w naszym domu. Szczenięta są socjalizowane od pierwszych dni życia w gronie domowników - dorosłych i dzieci,starszych psów, gości odwiedzających nasz dom. Uczymy je czystości - mają do dyspozycji dostosowany do swoich potrzeb ogród. Kształtujemy je sercem i rozumem - ukończyliśmy kilka kursów z zakresu rozrodu i wychowania psów. Maluszki otoczone troskliwą opieką weterynaryjną.
Wychodząc z naszego domu są odrobaczone,otrzymują komplet szczepień stosownie do wieku, książeczkę zdrowia, metrykę oraz wyprawkę z doskonałą karmą. Dzięki tak starannemu przygotowaniu do życia w ludzkiej rodzinie, szczeniaczki odznaczają sie wspaniałą, zrównoważoną psychiką, a dzięki przemyślanemu doborowi rodziców - dobrze rokującym eksterierem.

MIOT V

Wiosna zawitała do naszego domu nie tylko kalendarzowo.
Przełom maja i czerwca przyniósł również i nam dorodne owoce budzenia się natury do życia, którym na imię: VIS, VOX, VECTOR i VIA.

Rodzicami maluszków w naszej domowej hodowli sznaucerów miniaturowych pieprz i sól w  dniu 30.05.2020 zostali:

M: Interchampion, Multichampion   BASIS Dentis  
O: Interchampion, Multichampion   YUPPIE Mengo Celebration 

 Maluszki są genetycznie wolne od PRA B, MC, MAC

Starsze dzieci tej pary określane są przez Właścicieli jako wyjątkowe, mądre i zrównoważone, a OPUS i OPTIMUS zdobywają przebojem ringi Polski i Rosji.

Więcej informacji o rodzicach można uzyskać po kliknięciu na ich imiona powyżej lub na podstronie "Nasze pieski".

***

VECTOR Dentis

Wzorowy i wzorcowy.

Zamieszkał w Słubicach.

***

VOX Dentis

Kwintesencja najlepszych cech rodziców.

Zamieszkał w Wiśle.

***