Szczenięta

Pragniemy przedstawić Państwu pieski urodzone w naszym domu. 
Szczenięta są socjalizowane od pierwszych dni życia w gronie domowników - dorosłych i dzieci, starszych psów, gości odwiedzających nasz dom. 

Uczymy je czystości - mają do dyspozycji dostosowany do swoich potrzeb ogród. Kształtujemy je sercem i rozumem - ukończyliśmy kilka kursów z zakresu rozrodu i wychowania psów. 

Maluszki otoczone troskliwą opieką weterynaryjną.
Wychodząc z naszego domu są odrobaczone, otrzymują komplet szczepień stosownie do wieku, książeczkę zdrowia, metrykę oraz wyprawkę z doskonałą karmą. 

Dzięki tak starannemu przygotowaniu do życia w ludzkiej rodzinie, szczeniaczki odznaczają sie wspaniałą, zrównoważoną psychiką, a dzięki przemyślanemu doborowi rodziców - dobrze rokującym eksterierem.

Skontaktuj się z nami
W ostatnim dniu stycznia świat postanowiły obejrzeć dzieci

O: Champion Czech, Champion Serbii, Junior Champion Czech, Chamipon Klubu Czech, Młodzieżowy Champion Klubu Czech, Champion CMKU YANKEE ZEPHYR Astronaut

oraz

M: Inertchampion, MultiChampion, Zwycięzca Polski 2015, Zwycięzca Czech 2016 BASIS Dentis

Maluszki ze swoim żywym, zrównoważonym temperamentem i ciekawością świata, szybko stały się zdobywcami świata i naszych serc.

Więcej informacji o rodzicach można uzyskać po kliknięciu na ich nazwę.

MIOT I

Cudowny, wierny, wpatrzony w oczy towarzysz każdego naszego działania. Kontakt z człowiekiem ceni wyżej, niż szczenięce zabawy.

Z posiadanymi walorami somy i psyche, w odpowiednich rękach może w szybkim tempie stać się INTER- championem (z pewnością nie zawiedzie ambicji wystawowych przyszłego właściciela).

Mieszka we Wrocławiu.

INTER Dentis

Została z nami.

IDEA Dentis

Zamieszkał w Ustroniu.


IGNIS Dentis

Zamieszkała w Tomkowej.


IRIS Dentis

Zamieszkała w Lubinie.


INQUIRO Dentis

Lek. med. Ewa Sitkiewicz
Lek. stom. Tomasz Sitkiewicz
Wisła, powiat cieszyński
tel. 508 236 162
tel. 509 272 448
dentis@hodowlasznaucerow.pl