Szczenięta

Pragniemy przedstawić Państwu pieski urodzone w naszym domu. 
Szczenięta są socjalizowane od pierwszych dni życia w gronie domowników - dorosłych i dzieci, starszych psów, gości odwiedzających nasz dom. 

Uczymy je czystości - mają do dyspozycji dostosowany do swoich potrzeb ogród. Kształtujemy je sercem i rozumem - ukończyliśmy kilka kursów z zakresu rozrodu i wychowania psów. 

Maluszki otoczone troskliwą opieką weterynaryjną.
Wychodząc z naszego domu są odrobaczone, otrzymują komplet szczepień stosownie do wieku, książeczkę zdrowia, metrykę oraz wyprawkę z doskonałą karmą. 

Dzięki tak starannemu przygotowaniu do życia w ludzkiej rodzinie, szczeniaczki odznaczają sie wspaniałą, zrównoważoną psychiką, a dzięki przemyślanemu doborowi rodziców - dobrze rokującym eksterierem.

Skontaktuj się z nami
Czwarte pokolenie Dentisków przyszło na świat dnia 08.01.A.D.2023 w silnym składzie 3 piesków i 3 suczek.

Rodzice, oboje z domu Dentis, należą do tej grupy psich piękności, na których oko zawiesza się mimowolnie i odwiesić się nie chce, "a serce roście patrząc na te" piesy.

Maluszki skwapliwie podążają w ślady rodziców, dając nam nadzieję na wychowanie równie wspaniałych psich osobowości i zdobywców ringów, jakimi są ich antenaci.

F: OPTIMUS Dentis- klasyczny w wyrazie, o bardzo dojrzałym, dobrym charakterze, Młodzieżowy Champion Polski z szeregiem Interchampionów w rodowodzie

M: LEGE ARTIS Dentis- Multichampion, Interchampion, zjawiskowa iskierka, urodzony pogromca ringów, w domu nasz największy miłośnik.

Więcej informacji o rodzicach można uzyskać klikając na ich imiona.

MIOT I1

"Rozważny i romantyczny" - wspaniały pies, o zrównoważonym charakterze- z pewnością będzie dobrym przyjacielem w doli i niedoli.


Czeka na kochące serca.

ICTUS Dentis

Lek. med. Ewa Sitkiewicz
Lek. stom. Tomasz Sitkiewicz
Wisła, powiat cieszyński
tel. 508 236 162
tel. 509 272 448
dentis@hodowlasznaucerow.pl